Збройні сили України продовжують вибивати російських окупантів.
На Донбасі воїни звільнили три села й посунули ділянку фронту на 15 км. Про це повідомляє Угруповання об’єднаних сил в Facebook.
На окремих напрямках на Донбасі ЗСУ не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед.
“Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає, що рашисти залишаються безкарними. Кожна наша відповідь завдає окупантам відчутних втрат”, – констатують захисники.







