На Донбасі ЗСУ звільнили три села й посунули ділянку фронту на 15 км
Збройні сили України продовжують вибивати російських окупантів. На Донбасі воїни звільнили три села й посунули ділянку фронту на 15 км. Про це повідомляє Угруповання об’єднаних сил в Facebook. На окремих напрямках на Донбасі ЗСУ не тільки обороняються, а й поступово просуваються вперед. “Артилерія ворога на фронті не замовкає ні на хвилину. Але чисельна перевага противника не означає,…





