Сполучені Штати Америки анонсували щомісячні транші Києву в розмірі $1,5 млрд.
Про це заявив заступник помічника міністра закордонних справ США у справах Європи та Євразії Дерек Хоган, передає Wilson Center.
За словами чиновника, кошти планують спрямувати на підтримку роботи українського уряду.
“Ми вже виділили на ці цілі мільярд доларів через різні механізми і маємо намір направляти ще по 1,5 мільярда доларів щомісяця протягом чотирьох-п’яти місяців”, – сказав Хоган.







