Українці мають бути готові до можливих аварійних відключень світла.
Їх причиною можуть стати як похолодання, так і, ймовірно, завдання ворогом чергового ракетного удару. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
“Росія продовжує завдавати ударів по нашій енергетиці. Впродовж 5 днів нового року ворог здійснив дві атаки дронами, внаслідок чого пошкоджень зазнали об’єкти генерації та магістральних мереж. Також продовжувались обстріли енергетики на сході та півдні”, – зазначив він.
Він пояснив, що тепла погода та святкові дні сприяли зниженню споживання, що дозволило нам протягом новорічних свят не застосовувати відключення. Проте вже вчора, 5 січня споживання зросло.
“Тому в центральному та східному регіонах, а також в Одесі, Львові, Дніпрі були запроваджені графіки планових відключень. Крім цього, ворог готовий завдати чергового ракетного удару по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Тому ми всі маємо бути готові до поновлення аварійних відключень”, – підкреслив Шмигаль.







