Нічна атака на Київ ‒ знову повідомили про зміни в роботі метро
У Києві 1 січня після нічної російської атаки знову повідомили про зміни в роботі метро. Рух поїздів “червоною” лінією поки здійснюється від “Академмістечка” до “Арсенальної”. Про це вранці повідомили у КМДА. “На коліях відкритої ділянки виявлені сторонні предмети, схожі, за попередньою інформацією, на уламки ракети. Працює вибухотехнічна служба”, ‒ йдеться у повідомленні. Про відновлення руху обіцяють повідомити…




