У Києві 1 січня після нічної російської атаки знову повідомили про зміни в роботі метро.
Рух поїздів “червоною” лінією поки здійснюється від “Академмістечка” до “Арсенальної”. Про це вранці повідомили у КМДА.
“На коліях відкритої ділянки виявлені сторонні предмети, схожі, за попередньою інформацією, на уламки ракети. Працює вибухотехнічна служба”, ‒ йдеться у повідомленні.
Про відновлення руху обіцяють повідомити додатково.







