“Кількість відключень може збільшитися”
Кількість вимкнень електроенергії може збільшитися. Це може статися, якщо ввечері зросте споживання, сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні. “Якщо ввечері споживання зросте – кількість відключень може збільшитися. Це ще раз говорить про те, наскільки важливо зараз берегти енергію і споживати її раціонально”, – звернувся Зеленський. Відновлення енергосистеми триває, зі слів президента. “Маємо вже більше можливостей генерувати…







