Вже в неділю, 27 листопада, у Києві можуть повернути графіки планових відключень світла.
Зараз у столиці без електрики залишаються 25% мешканців. Про це в ефірі телеканалу “Київ” повідомив мер столиці Віталій Кличко.
“На сьогоднішній ранок ситуація така: майже всі будинки Києва з теплопостачанням, 95 відсотків. Найближчим часом, переконаний, буде 100 відсотків. Зараз 25 відсотків мешканців Києва без електропостачання, і якщо далі ми працюватимемо, я переконаний, що в наступні дні, сподіваюся, завтра, ми можемо вийти вже до планових графіків відключень”, – сказав він.
За його словами, вода є у всьому місті.
“Ситуація вже набагато краща”, – наголосив Кличко.







