За одну з комунальних послуг можна не платити
Під час воєнного стану деяких споживачів газу можуть звільнити від плати за розподіл. Можна не платити, якщо внаслідок бойових дій інфраструктура отримала пошкодження й облгази не можуть виконувати зобов’язання щодо забезпечення цілодобового доступу до газу. Про це повідомляє Нацкомісія з держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Також дозволили не платити за розподіл газу споживачам, які мали…










