У Києві планують збільшити кількість наземних пішохідних переходів.
Так хочуть забезпечити фізичну безбар’єрність транспортної інфраструктури столиці. Проєкт рішення вже зареєстрували, повідомляє Київська міська рада.
“У час повномасштабної російсько-української війни питання створення безбар’єрного середовища в місті стає ще актуальнішим, оскільки до столиці з лінії фронту повертаються військові, які отримали інвалідність або травми кінцівок внаслідок поранень”, – йдеться в повідомленні.
Документ зобов’язує дублювати підземні та надземні переходи на магістралях і через лінії швидкісного трамвая наземними переходами.
Щоб збільшити кількість наземних переходів, будуть модернізовувати перехрестя, ремонтувати світлофори.
“Необхідно забезпечити всім мешканцям рівний доступ до транспорту, адміністративних будівель та інших міських об’єктів. Міська влада переймає європейський досвід та впроваджує сучасний підхід щодо планування столиці”, – зазначила депутатка Київради Ксенія Семенова.
Проєкт допомогли розробляти юристка Марія Куляша та урбаніст Олександр Рак.







