200 росіян відправили на “концерт Кобзона”
Українські військові знищили два командні пункти російської армії на Херсонському напрямку. Про це повідомила начальниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк. Українські воїни знищили 200 окупантів і знешкодили шість зенітно-ракетних комплексів “Панцир” і реактивну систему залпового вогню “Акація”. “Багато техніки і переконлива кількість особового складу полягли під ударом і вогнем українських захисників.…






