В Україну прилетіли ще 85 тонн боєприпасів із США
В Україну прибула сьома партія озброєння від США. Про це 3 лютого повідомив міністр оборони Олексій Резніков. “Сьомий американський птах приземлився у Борисполі! На цей раз – 85 тонн боєприпасів для гранатометів. Отже, це чудова новина, але найголовніше – це ще не кінець! Далі буде”, – написав міністр у Twitter. Міністр показав фото сьомого борту із…







