Окупанти обстріляли з мінометів українські позиції
30 листопада російські найманці чотири рази порушили режим припинення вогню на Донбасі. Втрат та поранених серед військовослужбовців внаслідок ворожих дій немає, повідомив пресцентр ООС у Facebook. “У напрямку Нью-Йорка ворог відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів. Поблизу Південного противник двічі обстріляв позиції ЗСУ, використовуючи міномети калібру 82 мм, станкові протитанкові…






