Президент Володимир Зеленський 1 грудня внесе до Верховної Ради законопроєкт про подвійне громадянство для діаспори.
Про це він заявив у зверненні до парламенту.
“Я знаю, наскільки важливим для українців, що живуть у Канаді, США та ЄС є питання множинного громадянства. Сьогодні я виношу відповідний законопроєкт на розгляд. Уперше українці з усього світу почуватимуться не діаспорою, не людьми українського походження, а громадянами України”, – сказав він.
Зеленський акцентував, що українців у світі 65 млн.







