Кличко на сцені виконав запальний хіт про мера: відео виступу
Мер Києва Віталій Кличко вийшов на сцену під час концерту гурту Karta Svitu та заспівав пісню “Коли я стану мером”. Композицію виконав з фронтменом гурту Іваном Маруничем 30 вересня. Відповідне відео з’явилося вInstagram столичного голови. “Одного дня…”, – ідеться в описі відео. Зі сцени Кличко побажав Маруничу успіху і привітав з першим сольним концертом. “Одного дня я отримую музику, де…








