На з’їзд фракції “Слуга народу” глава СН Давид Арахамія вигадав номінацію “Золота сосна”.
Разом з главою партії Олександром Корнієнко він хоче присудити премію тим нардепам, які осоромилися або оскандалились цього року, повідомляє “Телеграф”.
Таким чином депутатів можуть карати за промахи і надалі.
Минулого року оскандалились самі Арахамія і Корнієнко. Вони порівняли свою колегу Ірину Аллахвердієву корабельною сосною.







