Лікаря вперше засудили за підробку Covid-сертифікатів
За підробку Covid-сертифікатів лікаря з Павлограда Дніпропетровської області засудили до 34 тис. грн штрафу. Також він рік не зможе працювати за фахом, повідомили в Офісі президента. На нараді в президента Володимира Зеленського говорили про боротьбу з підробкою сертифікатів. Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що за тиждень провели 13 обшуків, відкрили 12 кримінальних проваджень. “Також вже є перше судове…










