Після розгрому від “Динамо” тренера “Колоса” відправили у відставку
Головний тренер “Колоса” Руслан Костишин подав у відставку, про що повідомив президенту клубу Андрію Засусі вранці у неділю, 29 серпня. Президент прийняв це рішення і запропонував Руслану Костишину залишитися працювати в структурі клубу. Костишин погодився на пропозицію і залишиться працювати у “Колосі”. Про це повідомляє sport.ua Виконувачем обов’язки головного тренера “Колоса” призначений Сергій Кузнецов, який працював помічником Костишина в його…










