Україна більше не возитиме ядерні відходи в Росію
Відходи з трьох українських атомних електростанцій більше не вивозитимуть до Росії. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише “Цензор.НЕТ“. Кабінет міністрів затвердив Державну програму дій із відпрацьованим ядерним паливом до 2025 року. За словами прем’єра, вивезення відходів Рівненської, Хмельницької та Южно-Української АЕС обходилося Енергоатому щороку приблизно в $200 млн. В Україні відходи зберігала тільки Запорізька АЕС…










