На Донбасі виявили 222 нових випадків Covid-19.
157 на Донеччині та 65 на Луганщині. Від ускладнень померли 9 жителів Донецької та один житель Луганської області, повідомляє пресслужба МОЗ.
За останню добу на Донеччині 7146 людей отримали щеплення від Covid-19 загалом. З них другу дозу отримали 4093.
На Луганщині зробили 3 106 щеплень. З них другу дозу вакцини отримали 2061.







