У Західних областях відновили виїзди мобільних бригад для вакцинації від коронавірусу.
Про це повідомляє голова Комітету ВР із питань здоров’я нації Михайло Радуцький у Telegram.
“На тлі жахів війни всі інші проблеми й негаразди відійшли на другий план, здаються дрібними й неважливими. Ми майже не згадуємо, що в країні триває епідемія коронавірусної хвороби, хоча й у менших масштабах. Люди продовжують хворіти й умирати”, – написав він.
Мобільні бригади працюватимуть у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській і Тернопільській областях. Вони потрібні людям, які не можуть самостійно дістатися пунктів вакцинації.
За квітень планують охопити близько 200 населених пунктів. Графіки виїзду бригад доступні за посиланням.
“Якщо ви маєте можливість вакцинуватися від Covid-19, то зробіть це. Українські медики рятують життя поранених військових та цивільних. Не обтяжуймо їх лікуванням хвороб, яких можна уникнути завдяки вакцинації”, – додав Радуцький.







