Переселенцям ще зарано повертатися на Київщину й до Києва.
Про це сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону.
“На Київщину ще зарано повертатися, тому що на нас ще чекають складні часи. Ідеться про всю Україну. І це може змінюватися щодоби, тому що це динамічна ситуація. Зараз ще зарано повертатися навіть до Києва”, – повідомила вона.
На звільнених територіях триває розмінування. Людям потрібно бути обережними, не варто відвідувати ліси й місця боїв.







