У столиці Австрії Відні з’явився трамвай з унікальним українським дизайном та QR-кодом рахунку підтримки українців.
Проєкт реалізувала українська громада Відня за підтримки посольства України в Австрії, пише “Укрінформ”.
За словами ініціаторів проєкту, зовнішній вигляд трамвая є результатом роботи графічного дизайнера з харківської компанії “Студія Графпром” Марії Нозарян. Унікальний дизайн повязаний з мистецькою спадщиною Георгія Нарбута. Він більш як 100 років тому працював над брендуванням української держави, використовуючи національні візуальні елементи.
“Українська айдентика покликана нагадувати жителям та гостям цієї європейської столиці про війну Росії проти України та важливість підтримки українського народу. Відсканувавши QR-код прямо з трамвая, будь-хто може особисто долучитися до такої підтримки, зробивши фінансовий внесок на спецрахунок посольства України”, – йдеться в матеріалі.
“Український” трамвай курсуватиме три місяці на маршруті №42, який стартує від центральної вул. Рінгштрассе.
У планах активістів втілити цю ідею також в інших європейських столицях. Вже є домовленість з Вільнюсом та Ригою. Тривають переговори зі Стокгольмом, за даними ЗМІ.







