У складі військ тероборони Польщі з’явиться нове угруповання – Компонент оборони кордону (KOP). Таким чином Польща хоче підготуватися до можливої “атаки” мігрантів з Північної Африки та Близького сходу через білорусько-польський кордон.
Рішення про затвердження концепції щодо створення KOP підписав у суботу міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, передає Укрінформ.
У Кремлі можуть використати складну ситуацію в Північній Африці й на Близькому Сході, аби знову спрямувати людей з цих регіонів на білорусько-польський кордон, наголосив він.
Буде створено 10 військових батальйонів у чотирьох прикордонних воєводствах – Підляському, Вармінсько-Мазурському, Люблінському і Підкарпатському. Завданням цих підрозділів буде підтримка Прикордонної служби РП у захисті кордону країни.






