В Україні збираються підвищити тарифи на електроенергію до 2,88 грн за кВт/год.
Після цього суми у платіжках в середньому зростуть на 150-200 грн для середньостатистичного споживача, розповів член комітету парламенту з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк в телемарафоні “Єдині новини”.
“Достатньо рішення Кабінету міністрів для того, щоб збільшити ціну на електроенергію для населення і прибрати поріг. Поріг прибирається, зі слів енергетиків і регулятора, для того, щоб спростити облік. Тому що, коли йде поріг до 150 кВт або вище, то можуть бути певні маніпуляції. І для того, щоб їх прибрати, прибирають поріг і роблять єдиний тариф для всього населення – 2,88 гривні”, – пояснив Нагорняк.
Депутат зауважив, що підвищення тарифів на електроенергію не позначиться на отримувачів субсидій. Цій категорії громадян і надалі її нараховуватимуть.







