До кінця війни вартість проїзду в столичному громадському транспорті, робота якого під час повітряних тривог здійснюватиметься по-новому, не зростатиме.
Водночас у майбутньому громадський транспорт має окупатися через ремонт, закупівлю нових машин та будівництва метро. Про це в інтерв’ю телеканалу “Київ 24” повідомив мер Києва Віталій Кличко.
За словами міського голови, київський громадський транспорт дотаційний, оскільки собівартість проїзду становить понад 20 гривень.
Він додав, що плата за проїзд залишається найнижчою в Україні та Європі.
“Але враховуючи складну економічну ситуацію, ми не плануємо найближчим часом, до закінчення військових дій, підвищувати вартість”, – наголосив Кличко.







