У 2022 році 167 військовослужбовців та працівників Збройних сил України направлять до 13 країн для навчання у військових навчальних закладах.
Відбір кандидатів, які відповідають вимогам, триватиме до 28 січня. Про це повідомляє Міноборони.
Голова відомства Олексій Резніков зазначив, що такі програми навчання військовослужбовців та працівників ЗСУ є важливим внеском міжнародних партнерів у професійний розвиток наших військових на всіх рівнях управління.
“Наш основний потенціал – це люди, які керують технікою, планують операції, котрі аналізують ситуацію. І завдяки нашим міжнародним партнерам, наші військові можуть підвищувати кваліфікацію у найкращих профільних “вишах” та тренувальних закладах за кордоном та впроваджувати євроатлантичні засади вже в Україні. Наступного року наші військові зможуть пройти такі навчання у Британії, США, Туреччині, Німеччині, Естонії, Італії, Латвії, Литві, Австрії, Польщі, Словенії, Румунії та Словаччині”, – зазначив голова відомства.
За словами Резнікова, для створення цілісної системи підготовки та подальшого ефективного використання професійного персоналу ЗСУ, у поточному році розроблено та затверджено низку документів, які дозволять придбати військовими спеціалістами нові компетенції.







