Зеленський привітав українців із Новим 2022 роком
Президент України Володимир Зеленський виступив з новорічним привітанням перед українцями. Відеозвернення з’явилося на сайті президента. Зеленський нагадав про перемоги, які цьогоріч здобули українці у спорті. Згадав святкування 30-річчя Незалежності Eкраїни. “Кожен, хто прилетів розділити радість з нами, став другом України. Нас об’єднало не лихо, а свято. Ми вчимося поважати себе”. Згадав установчий саміт Кримської платформи, який відбувся цього…








