Військово-лікарські комісії невдовзі почнуть працювати за системою електронної черги.
Про це повідомила заступниця керівника Офісу президента Ірина Верещук.
“Сьогодні провели чергову міжвідомчу робочу зустріч щодо реформи МСЕК-ВЛК. Найближчим часом ВЛК почнуть застосовувати електронні черги – поки у тестовому режимі”, – зазначила вона.
Верещук також заявила про плани особисто відвідати кілька військово-лікарських комісій, щоб поспілкуватися з військовослужбовцями та оцінити перебіг реформи.
“Наша мета – кардинально скоротити черги та прискорити процес проходження комісій”, – наголосила вона.







