Населення Києва на сьогодні складає майже 4 млн осіб, з яких понад 600 тис. – це внутрішньо переміщені особи.
Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, передають Новини.LIVE.
“Ще 20 років тому Київ мав вдвічі менше жителів – трохи більше двох мільйонів. Зараз ми досягли майже чотирьох мільйонів”, – зазначив Кличко.
За його словами, головною причиною такого зростання є те, що Київ залишається найбільш захищеним містом з точки зору ППО, а також пропонує найкращі умови для освіти та медичної допомоги.
Проте, попри це, ключовою проблемою для київських жителів залишається житло, зазначив міський голова.







