Російські окупанти на території тимчасово окупованого Мелітополя в Запорізькій області продовжують творити терор щодо місцевого населення, а також застосовують тортури до військовополонених українських солдатів.
Місцевих жителів хапають на вулицях, полонених тримають в жахливих умовах, розповів мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі Національного телемарафону.
Зокрема, окупанти здійснюють наступні дії щодо місцевого населення та полонених:
– багато хто перебуває в російських катівнях місяцями, дехто взагалі сидить там з початку окупації;
– катують ув’язнених електричним струмом, це обов’язкове катування;
– також полонених використовують, як “навчальні посібники” з тортур і знущань, навчаючи мобілізованих росіян допитам.
“Терор на окупованій щодня збільшується – рашисти бісяться через відсутність перемог на полі бою” – підсумував мер.







