Українські десантники подарували президенту Володимиру Зеленському футболку.
У ній глава держави з’явився у відеозверненні. Зеленський привітав воїнів із Днем Десантно-штурмових військ Збройних сил України.
“Я у відповідному подарунку. Хлопці передали й попросили вдягнути. Я – із задоволенням”, – сказав президент.
Зеленський відзначив підрозділи ДШВ:
25 окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду;
80 окрему десантно-штурмової бригади;
81 окрему аеромобільну бригаду;
95 окрему десантно-штурмову бригаду.
“Які відзначилися при звільненні Харківщини та інших наших земель”, – сказав Зеленський.
Також відзначив 46 окрему аеромобільну бригаду, яка брала участь у звільненні Херсона та окупованих територій лівобережної України.
79 окрему десантно-штурмову бригаду, яка надзвичайно хоробро захищає нашу державу на Луганщині і Донеччині.
“Це день підрозділів 132-го окремого розвідувального батальйону, який брав участь у звільненні Житомирщини й Київщини разом з іншими підрозділами Десантно-штурмових військ”, – сказав президент.
Зеленський відзначив бійців 148 окремого артилерійського дивізіону, які щоденно влучно “мінусують” ворога на найбільш загрозливих ділянках фронту.
“Це день 71-ї окремої єгерської бригади, яка стала частиною Десантно-штурмових військ нещодавно, але вже добре зарекомендувала себе”, – заявив президент.
Зеленський подякував усім воїнам.
Також президент згадав про загиблих захисників.
“Тисячі українців і українок загинули у боях за нашу державу. Ми маємо завжди їх пам’ятати. Маємо завжди шанувати їхню відвагу і самопожертву”, – сказав Зеленський.







