У Кииївській області посилять контроль комендантської години, яка діє з 23:00 до 05:00.
Все через ворожі диверсійно-розвідувальні групи, які досі діють. Про це розповів голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Telegram.
Правоохоронні органи ретельніше стежитимуть, щоб на вулицях не знаходилися люди без спеціальних перепусток, додав він.
“В області діють диверсійні групи, погрози провокацій нікуди не зникли”, – сказав Кулеба.
Він наголосив, що під час комендантської години перебувати на вулиці заборонено.







