У Київській області посилять контроль комендантської години
У Кииївській області посилять контроль комендантської години, яка діє з 23:00 до 05:00. Все через ворожі диверсійно-розвідувальні групи, які досі діють. Про це розповів голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Telegram. Правоохоронні органи ретельніше стежитимуть, щоб на вулицях не знаходилися люди без спеціальних перепусток, додав він. “В області діють диверсійні групи, погрози провокацій нікуди не зникли”, – сказав Кулеба.…




