Російські окупанти 3 вересня обстріляли з реактивних систем залпового вогню “Ураган” Дніпропетровську область.
Загинула дитина, 10 людей отримали важкі поранення. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Валентина Резніченко у Telegram.
“У Зеленодольську росіяни убили 9-річного хлопчика. По обіді вони двічі обстріляли Зеленодольську громаду з “Ураганів”. Попередньо, 10 людей постраждали. Усі в лікарні. Більшість – важкі”, – повідомив.
У Зеленодольську понівечені вісім багатоповерхівок, магазини, дитячий садок, ліцеї і Центр надання адміністративних послуг.

У Великій Костромці пошкоджені будинки.
“Ураганами” цілити у дітей. Бракує слів. Розплата прийде”, – заявив Резніченко.







