У суботу, 3 вересня, російські війська обстріляли Чернігівську область.
Із артилерії ворог стріляв по по Новгород-Сіверській громади. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус у Telegram.
“Сьогодні, 3 вересня, росіяни з артилерії обстріляли село Михальчина Слобода Новгород-Сіверської громади. Нарахували більш як 50 вибухів”, – пише голова адміністрації.

Ворог пошкодив житлові будинки і господарчі будівлі.
Також росіяни обстріляли територію біля села Кам’янська Слобода.







