У Макарові, що на Київщині, встановили нове модульне містечко.
Там зможуть жити місцеві, які втратили житло через повномасштабне вторгнення Росії. Про це повідомили у Макарівській селищній раді.
“Усі модульні будиночки Макарівській громаді безплатно надав уряд Польщі”, – йдеться в повідомленні.
Нове містечко зможе забезпечити тимчасове проживання у будь-яких умовах.

Зараз там триває укомплектування спальних кімнат меблями. У їдальнях вже встановлено холодильники та плити для приготування їжі. Облаштовані кімнати з санвузлами та душовими кабінами.
У містечко також уже провели інтернет. Скоро туди заселятимуть перших жителів.







