Центральний автовокзал Києва втратив 40% рейсів у перший ранок дії нових правил пасажирських перевезень. Перевізники відмовилися виходити на маршрути.
Про це заявив представник компанії-оператора автовокзалу Максим Скляренко під час брифінгу, пише “РБК-Україна”.
Перевізники напередодні увечері попередили, що не виставлять автобуси на рейси. Тепер вони збирають пасажирів неподалік, за територією вокзалу на нелегальній стоянці.
Водночас на офіційному автовокзалі залишилися переважно міжнародні перевізники. Там працює рейдова група Нацполіції й Держпродспоживслужби. Вони перевіряють наявність сертифікатів вакцинації або негативних тестів на Covid у водіїв і пасажирів. Порушень поки не було.
Рейдові групи вийшли на офіційні об’єкти перевезень. “Нелегалів” перевірятиме поліція на дорогах між областями, розповів представник Держпродспоживслужби Віктор Сергієнко.







