Мінус 40% рейсів: перевізники масово відмовилися виходити на маршрути
Центральний автовокзал Києва втратив 40% рейсів у перший ранок дії нових правил пасажирських перевезень. Перевізники відмовилися виходити на маршрути. Про це заявив представник компанії-оператора автовокзалу Максим Скляренко під час брифінгу, пише “РБК-Україна”. Перевізники напередодні увечері попередили, що не виставлять автобуси на рейси. Тепер вони збирають пасажирів неподалік, за територією вокзалу на нелегальній стоянці. Водночас на офіційному автовокзалі залишилися…



