Масового наступу з Білорусі більше не буде.
На кордоні відбуваються оборонні заходи. Українська армія здатна дати відсіч ворогу ще на початку спроби зайти на територію держави. Про це сказав заступник голови МВС Ігор Бондаренко на брифінгу.
“Ми зараз до цього готові. І я вважаю, що ті заходи, які ми вже здійснили, – навіть у порівнянні з тим станом, який ми фіксували у червні, – це збільшено на порядки. Тож заклик до тих, хто може артикулювати якусь ще додаткову агресивну риторику і намагатися це перевірити – це точно робити не потрібно, бо втрати будуть з боку агресора високі”, – сказав він.
Україна готова дати відсіч ворогу на кордоні. Ця готовність лише нарощуватиметься.
“Важливо, щоб і наші громадяни, у першу чергу, ті, які живуть у прикордонних регіонах, розуміли, що вони є захищеними, що вони цю загрозу не отримають вже у такому форматі, як це відбулося на початку широкомасштабної агресії у лютому цього року”, – підсумував Бондаренко.







