Зеленський виклав відео наслідків російських атак
Україна відновлюється після ударів російських терористів. Президент Володимир Зеленський подякував усім, хто забезпечує це відновлення і продовження нормального життя. Опублікував відео. “Дякую рятувальникам, які миттєво прибули на виклики й почали знешкодження наслідків терористичних атак. Лікарям, які надавали допомогу пораненим і травмованим!” – заявив глава держави.






