У заблокованому Маріуполі відкрилися так звані “банкомати”.
Вони працюють під контролем російських терористів. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко у Telegram.
Відомо, що один з таких “банкоматів” запрацював у приміщенні колишнього супермаркету АТБ у Лівобережному районі міста. Там маріупольці можуть обміняти безготівкові гроші на готівку у “потрібної людини”.
Водночас у такої схеми є і свій курс, який становить 2 до 1. Тобто окупанти забирають у людей 50% від суми.
Це відбувається шляхом переведення грошей у застосунках українських банків. Однак невідомо, хто є людиною, яка співпрацює з загарбниками, а також звідки у неї готівкова гривня.






