У січні повітряну тривогу в столиці оголошували 60 разів.
Росія здійснила 13 атак на Київ дронами-камікадзе і один ракетний удар, загинули п’ятеро людей і семеро були поранені. Про це повідомив голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко в Telegram.
“За місяць у Києві внаслідок російських атак шахедів загинуло п’ятеро людей, семеро – дістали поранення”, – йдеться у повідомленні.
Унаслідок російських атак є руйнування майже в усіх районах столиці:
– Дарницький — три атаки;
– Голосіївський, Деснянський, Печерський, Солом’янський – по два рази;
– Дніпровський, Святошинський, Шевченківський – по одному разу.
Також Київ отримав 940 повідомлень про замінування в січні, причому 785 із них – за один день.
“Це ще одна спроба посіяти паніку, паралізувати місто. Але відповідь має бути одна – ще більша згуртованість і ефективність,- додав він.







