ЗСУ взяли під контроль ще два населених пункти
ЗСУ продовжують просування в Курській області – від одного до трьох кілометрів. Українські військові взяли під контроль ще два населених пункти. Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Також тривають активні дії щодо ще одного населеного пункту. “Є поповнення обмінного фонду. Дякую! Також обговорили окремо нашу Донеччину – наші захисні дії. Найбільше уваги -Новогродівка,…








