ЗСУ продовжують просування в Курській області – від одного до трьох кілометрів.
Українські військові взяли під контроль ще два населених пункти. Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.
Також тривають активні дії щодо ще одного населеного пункту.
“Є поповнення обмінного фонду. Дякую! Також обговорили окремо нашу Донеччину – наші захисні дії. Найбільше уваги -Новогродівка, Водяне. Найбільше штурмів. Вдячний усім нашим підрозділам за стійкість”, – наголосив глава держави після доповіді Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.







