Резніков поділився оптимістичними новинами
“Танкова коаліція” запрацювала й продовжує розвиватися. Незабаром Україна матиме багато танків Leopard, Challenger та Abrams. Про це у Twitter написав міністр оборони Олексій Резніков. “Офіційно: Танкова коаліція за Україну народилася і активно розвивається. Незабаром ми з радістю будемо вітати “Леопарди”, “Челленджери” та “Абрамс” на українській землі. Їх дуже багато”, ‒ наголосив Резніков.










