СБУ знешкодила злочинну організацію, яка тероризувала Київ
Служба безпеки України нейтралізувала транснаціональну злочинну організацію, яка тероризувала і залякувала жителів Києва, та затримала її організаторів. Встановлено, що угруповання очолював кримінальний авторитет на прізвисько “Лєший”, причетний до численних рейдерських захоплень столичних підприємств. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Також серед організаторів банди були двоє російських громадян – вихідців із Північного Кавказу. Один із них перебуває під санкціями…







