ЗСУ розбомбили госпіталь з “кадировцями”
Збройні сили України розбомбили госпіталь, де лікували поранених “кадирівців”. Його облаштували в місті Кадіївка Луганської області, повідомлють в Telegram-каналі СтратКом ЗСУ. “Вчора високоточною зброєю вдарили по колишньому профілакторію машинобудівного заводу. Знедавна російські окупанти зробили з нього VIP-госпіталь, в якому лікувалися виключно “кадирівці”. Більше не будуть”, – йдеться в повідомленні.







