Росіяни продовжують гатити по позиціях ЗСУ
На Слов’янському напрямку російські окупанти обстріляли з артилерії українські підрозділи в районах населених пунктів Святогірськ та Рідне. Ворог намагався наступати в напрямку Довгенького та Дібрівного, але зазнав втрат та відійшов, повідомляє Генштаб ЗСУ у новому зведенні в Facebook. На Харківському напрямку загарбники зосередили зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Щоб затримати просування ЗСУ, окупанти обстріляли позиції зі ствольної…








