Під час розстрілів на Майдані Янукович 11 разів дзвонив Путіну
Позбавленний звання президента України Віктор Янукович 11 разів телефонував президенту РФ Володимиру Путіну в період з 18 по 20 лютого 2014 року. Про це на брифінгу сказав заступник голови департаменту у справах Майдану Офісу генерального прокурора Денис Іванов. Тоді низка чиновників і Янукович спеціальним урядовим зв’язком з’єднувалися з керівництвом РФ. Янукович зробив 11 з’єднань з Путіним, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко з…








